Schody, zábradlí, plošiny

S pomocí schodů, zábradlí a plošin mk získáte bezpečné přístupové cesty, přechody a pracovní plošiny dle Vašich představ. Konstrukce jsou tvořeny ze vzhledově atraktivních a precizních profilů mk.

Zábradlí

S použitím rozmanitých konstrukčních prvků profilů mk snadno vytvoříte flexibilní zábradlí ideálně vyhovující individuálním požadavkům. Ergonomická zábradlí odpovídají bezpečnostním předpisům a standardům.

Schody

Extrémně lehké a stabilní schody mk zajišťují bezpečný a pohodlný přístup ve skladových prostorách, dílnách a průmyslových pracovištích. Použité profily mají protiskluzovou povrchovou strukturu. Použití šroubů při konstrukci činí jakékoliv mechanické úpravy nadbytečnými. Schody mk odpovídají veškerým bezpečnostním směrnicím a předpisům pro schodišťové konstrukce.

Plošiny

Od složitých montážních a údržbářských plošin s délkou 15 metrů po standardní pracovní plošiny či přechody – mk nabízí prvky využitelné například při výrobě vozů, strojů, zařízení nebo jako vybavení průmyslových prostor. Plošiny jsou přizpůsobitelné rozměrově i výškově prostorovým podmínkám. Mohou být vybaveny otočnými klouby, nastavením výšky nebo jsou pro umožnění opatřeny fixními či otočnými koly, případně vzduchovými polštáři. Díky více než 250 druhům profilů vytváříme plošiny přesně dle Vašich přání a potřeb.